Daylight

Aby termin użytkowania przydomowego tarasu nie kończył się późnym latem, warto zainwestować w jego profesjonalne zadaszenie.
1
Maksymalna szerokość
450 cm
2
Maksymalna wysokość
265 cm
Dzięki niemu z tarasu będzie można korzystać także w zimniejsze miesiące, ciesząc się komfortem cieplnym oraz czystością otoczenia przez większość roku. Idealne rozwiązanie na letnie jak i również jesienne dni – łatwe przesuwanie modułów i dostosowywanie odpowiednich funkcji zadaszenia w zależności od warunków atmosferycznych. Koncepcja takiego zadaszenia umożliwia zatrzymanie światła, ciepła i przyrody tuż za drzwiami.

Technologia

Zadaszenia marki Bucovers przeszły badania wytrzymałościowe i jakościowe. Certyfikacja TÜV NORD Produkt Sprawdzony stanowi dodatkową wartość i potwierdzenie deklarowanych cech produktu. Zadaszenia Bucovers spełniają wszystkie europejskie normy użytkowania oraz obciążenia śniegiem i naporem wiatru. Są trwałe i bezpiecznie co przy ich nowoczesnym wyglądzie dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika czyni z nich jeden z najlepszych produktów na wymagającym europejskim rynku.

Wizualizacje 3D

Scroll to Top