Skywall

Szukasz efektywnego sposobu na zadaszenie basenu? Zastanawiasz się, jak wydłużyć sezon kąpielowy i jednocześnie przygotować basen na zmienne warunki atmosferyczne?
1
Maksymalna szerokość
450 cm
2
Maksymalna wysokość
160 cm
Skywall to subtelna forma zadaszenia. Pełna ekspozycja na zewnętrzne warunki to oczywiście jego urok – w końcu przebywamy tam, by zaznać promieni słonecznych i świeżego powietrza. Nasze zadaszenia tarasowe charakteryzują się wyjątkowo wysoką funkcjonalnością – moduły są bowiem montowane na specjalnie zaprojektowanych w tym celu szynach, co pozwala dowolnie rozsuwać segmenty.

Technologia

Zadaszenia marki Bucovers przeszły badania wytrzymałościowe i jakościowe. Certyfikacja TÜV NORD Produkt Sprawdzony stanowi dodatkową wartość i potwierdzenie deklarowanych cech produktu. Zadaszenia Bucovers spełniają wszystkie europejskie normy użytkowania oraz obciążenia śniegiem i naporem wiatru. Są trwałe i bezpiecznie co przy ich nowoczesnym wyglądzie dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika czyni z nich jeden z najlepszych produktów na wymagającym europejskim rynku.

Wizualizacje 3D

Scroll to Top