Terrace enclosure
Skywall
Szukasz efektywnego sposobu na zadaszenie basenu? Zastanawiasz się, jak wydłużyć sezon kąpielowy i jednocześnie przygotować basen na zmienne warunki atmosferyczne?
Skywall to subtelna forma zadaszenia. Pełna ekspozycja na zewnętrzne warunki to oczywiście jego urok – w końcu przebywamy tam, by zaznać promieni słonecznych i świeżego powietrza. Nasze zadaszenia tarasowe charakteryzują się wyjątkowo wysoką funkcjonalnością – moduły są bowiem montowane na specjalnie zaprojektowanych w tym celu szynach, co pozwala dowolnie rozsuwać segmenty.
Wykorzystane technologie

Zadaszenia marki Bucovers przeszły badania wytrzymałościowe i jakościowe. Certyfikacja TÜV NORD Produkt Sprawdzony stanowi dodatkową wartość i potwierdzenie deklarowanych cech produktu. Zadaszenia Bucovers spełniają wszystkie europejskie normy użytkowania oraz obciążenia śniegiem i naporem wiatru. Są trwałe i bezpiecznie co przy ich nowoczesnym wyglądzie dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika czyni z nich jeden z najlepszych produktów na wymagającym europejskim rynku.

Wymiary
Maksymalna szerokość:  
450 cm
Maksymalna wysokość:  
160 cm
Długość zadaszenia ustalana indywidualnie.
Najczęściej zadawane pytania
Jak długo trwa instalacja zadaszenia?
Czas montażu oczywiście zależy od tego, jakiej wielkości jest zadaszenie. W przypadku mniejszych modeli z naszej standardowej oferty należy spodziewać się jednego dnia roboczego, dla zadaszeń tarasowych warto zarezerwować dwa dni.
Jak czyścić i konserwować zadaszenie?
Utrzymuj szyny w czystości z kamieni, liści, żwiru i innych rzeczy, które mogą uniemożliwić swobodne poruszanie się kół sekcji dachowej po szynie. Jeśli chcesz wyczyścić dach basenu, ważne jest, aby najpierw spłukać go dużą ilością wody, aby wypłukać przedmioty, które mogą porysować dach basenu. Profile aluminiowe można umyć wodą z mydłem lub innym delikatnym środkiem (np. płyn do mycia naczyń). Pamiętaj, aby używać wyłącznie miękkich środków czyszczących. Jeśli używasz szczotek i gąbek, istnieje ryzyko, że mogą zarysować dach basenu. Należy pamiętać, że środki czyszczące, rozpuszczalniki nadające się do czyszczenia poliwęglanu mogą być niebezpieczne dla powierzchni pokrytej warstwą UV.
Ile kosztuje transport do klienta końcowego?
To zależy od tego, do jakiego kraju ma być transport. Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać cenę.
Czy wymiary zadaszeń są standardowe czy można je dostosować do indywidualnych potrzeb?
Każdy model z naszej oferty klienci mogą dostosowywać do wielkości ich basenów lub tarasów. Pokrycia marki Bucovers projektowane są indywidualnie i zawsze są przystosowane do potrzeb oraz wymagań klienta. Zapewniamy, że każdy szczegół jest brany pod uwagę, aby jak najdokładniej wyprodukować wymarzone przykrycie basenowe każdego z osobna.
Czy istnieje możliwość zmiany koloru profili na dowolny kolor z palety RAL?
Tak, jest taka możliwość.
Jak wykonać prawidłowy pomiar przed zamówieniem?
Wszystkim tym, którzy marzą o idealnie dostosowanym do swoich potrzeb zadaszeniu oferujemy usługę pomiaru - przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy szczegółowych pomiarów, sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane, a także ocenimy czy potrzebne będą modyfikacje konstrukcji
Galeria

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży

Zuzanna Bukowska

zuzanna.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 087

Amelia Bukowska

amelia.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 085

Krzysztof Ziółkowski

krzysztof.ziolkowski@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział techniczny

Piotr Graczyk

piotr.graczyk@bucovers.pl

+48 693 400 110

Krystian Młynarczyk

krystian.mlynarczyk@bucovers.pl

+48 523 188 090

Bartosz Błaszak

bartosz.blaszak@bucovers.pl

+48 726 885 086

Serwis

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Dział logistyki

Sławomir Czubachowski

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Napisz do nas

website made by melon.studio