Wróć do bloga

Dlaczego osłonięcie tarasu od wiatru to dobry pomysł?

W niektórych regionach kraju, zwłaszcza na terenach nadmorskich lub górskich, bardzo ważne staje się osłonięcie tarasu przed silnym wiatrem. Ten środek zapobiegawczy ma bardzo duże znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu osób korzystających z tego typu miejsca w przydomowym ogródku. Wiatr może być uporczywym problemem przez cały rok, niezależnie od tego, czy przynosi mroźne powietrze, czy też gorące, które utrudnia oddychanie.

Nie jest to jednak wyłącznie kwestia osobistego dyskomfortu. Porywisty wiatr ma również negatywny wpływ na rośliny i kwiaty w Twoim ogrodzie, a także elementy nieożywione, jak skały czy gleba. Latające gałęzie, liście oraz kamienie czy inne przedmioty fruwające w powietrzu, mogą zranić osoby relaksujące się w ogrodzie lub wybić okna. Jeśli zastanawiasz się, czym osłonić taras od wiatru – mamy dla Ciebie odpowiedź. W ofercie producenta Bucovers znajdziesz zabudowy z poliwęglanu jak i przesuwne ściany ze szkła.

Zadaszenie z poliwęglanu

Poliwęglanowe panele są wyjątkowo trwałe. Dzięki swej optymalnej grubości wyróżniają się nie tylko dużą odpornością na silny wiatr, ale także grad czy deszcz. Oprócz ochrony przed negatywnym wpływem pogody, materiał ten doskonale przepuszcza światło i nie ogranicza widoczności z tarasu, poprawiając samopoczucie i komfort osób na nim przebywających. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją przydomową strefę relaksu przed wiatrem i deszczem, a jednocześnie podziwiać piękne widoki bez względu na pogodę, osłona z poliwęglanu to najlepszy wybór!

Zwiększenie bezpieczeństwa domowników: zadaszenia poliwęglanowe wyposażone w systemy otwierania i zamykania pozwalają stworzyć miejsce, które jest nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne. Masz pewność, że Twój taras będzie osłonięty zarówno przed podmuchami wiatru, jak i intruzami.

Przesuwne ściany ze szkła

Ściany przesuwne zabudowujące taras to element w ogrodzie, który umożliwia elastyczne dostosowanie przestrzeni zewnętrznej do różnych warunków atmosferycznych oraz preferencji użytkowników. Ściany przesuwne wypełnione szkłem hartowanym, które zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie umożliwiają swobodny przepływ światła. Ściany skonstruowane na systemach przesuwnych, które umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie. Zaprojektowane z myślą o estetyce, aby stanowiły harmonijną część architektury zewnętrznej budynku. Mogą mieć nowoczesny, minimalistyczny wygląd lub pasować do stylu konkretnego otoczenia.

Zamów osłonę tarasową bezpośrednio od producenta

Jeśli zdecydujesz się na wybór zadaszenia tarasowego, sprawdź ofertę firmy Bucovers. Gwarantujemy wysokiej jakości pokrycia tarasowe i basenowe na wymiar, które doskonale chronią przed złą pogodą, a jednocześnie prezentują się nowocześnie i są trwałe. Skorzystaj z darmowego konfiguratora i zrealizuj nawet najbardziej skomplikowany projekt!

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży

Zuzanna Bukowska

zuzanna.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 087

Amelia Bukowska

amelia.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 085

Krzysztof Ziółkowski

krzysztof.ziolkowski@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział techniczny

Piotr Graczyk

piotr.graczyk@bucovers.pl

+48 693 400 110

Krystian Młynarczyk

krystian.mlynarczyk@bucovers.pl

+48 523 188 090

Bartosz Błaszak

bartosz.blaszak@bucovers.pl

+48 726 885 086

Serwis

bucovers@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział logistyki

Dawid Światlak

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Napisz do nas

website made by melon.studio