Strefa SPA

poczuj spokój , komfort

SAUNA

1. Sauna

Sauna zawiera piec elektryczny Huum o mocy 15 kW i zabezpieczeniu 25 A. Ściany wypełnione zostały wełną, w środku dodatkowo znajduje się aluminiowy ekran odbijający ciepło do środka, zabezpiecza tym samym kabinę sauny przed stratami ciepła. Siedziska i oparcia wykonane z drewna afrykańskiego Abachi z jednego najszlachetniejszych gatunków drzew, które cechuje się słabym przewodzeniem ciepła, przez co siedzisko i oparcie nie nagrzewa się. Deska w części SPA, Bangkirai, jest pochodzenia azjatyckiego z dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Sauna wewnątrz zabezpieczona jest pokostem lnianym, szyba hartowana o grubości 8mm, oświetlenie wewnętrzne LED.
1
Szerokość zewnętrzna

287 cm

2
Długość zewnętrzna

255 cm

ZADASZENIE

2. Zadaszenie

System zadaszeń tarasowych to nie tylko funkcjonalny element chroniący nas przed deszczem, słońcem i wiatrem. Nowoczesne tarasy zadaszone stanowią również bardzo ciekawy dodatek do architektury domu, nadając mu elegancji i lekkości.
1
Szerokość zewnętrzna

287 cm

2
Długość zewnętrzna

345 cm

3
Wypełnienie

poliwęglan lity 4mm

WSZYSTKO

Wszystko w jednym miejscu

Nasza całościowa koncepcja Outdoor Concept pozwala stworzyć niepowtarzalny wygląd jak również niesamowite rozwiązanie – połączenie sauny, zadaszenia Bucovers oraz opcjonalnie wanny SPA.

NOWY POZIOM

Wznieś się na nowy poziom relaksu we własnym ogrodzie!

Ogrodowe SPA stanowi jeden z idealnych sposobów na odprężenie się oraz zregenerowanie. Wzbogacenie ogrodu o saunę pozwala delektować się chwilą ciszy i pozbyć się nagromadzonego przez cały dzień napięcia czy stresu.
Scroll to Top