Targi branżowe Aquanale 2023

Aquanale to wiodące targi branży basenowej. Miejsce, gdzie profesjonaliści i entuzjaści z całego świata spotykają się, aby dzielić się wiedzą, inspiracjami i najnowszymi trendami.

Aquanale – miejsce branżowych spotkań

Aquanale odbywa się w Kolonii w dniach 24–27 października 2023 r. w kolokacji z FSB, Międzynarodowymi Targami Przestrzeni Publicznej, Sportu i Obiektów Rekreacyjnych. Wydarzenie organizowane jest od 2003 roku i odbywa się co dwa lata. Targi branżowe odegrają kluczową rolę w pomyślnym ożywieniu rynku i są koniecznością dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w sektorach basenów, saun, wellness i ambient. Tylko w Kolonii wszyscy gracze z branży mogą uzyskać kompleksowy przegląd: najnowszych technologii, innowacji produktowych, optymalizacji procesów i wizjonerskiego planowania. To także jedyny kontekst, w którym możliwe jest prowadzenie dyskusji i dialogu na tyle intensywnego, aby ostatecznie rozwijać biznes i generować nowych, potencjalnych klientów. Znajduje to odzwierciedlenie w silnej obecności wiodących na rynku firm, które czerpią istotną inspirację z Aquanale. Około 280 firm z 31 krajów będzie wystawiać się na nadchodzących targach Aquanale, które w tym roku zajmą powierzchnię około 28 000 m2 w halach 7 i 8 terenów targowych w Kolonii. Około 50 procent wystawców ma siedziby za granicą. Największe kontyngenty spoza Niemiec pochodzą z Francji, Belgii, Włoch i Polski. Sześć światów tematycznych dedykowanych basenom, spa i innym segmentom branży.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Na naszym stoisku poznasz produkty producenta basenów - Europool oraz producenta zadaszeń basenowych, tarasowych i spa - Bucovers Wystawiliśmy trzy rodzaje basenów wykonanych z polipropylenu, które dają nieograniczone możliwości oraz trzy rodzaje zadaszeń: Stardust (model z jedną szyną), Copula (model z lini SPA) i Daylight (model tarasowy oparty o ścianę).

Skontaktuj się z nami i dopasuj ofertę specjalną do własnych potrzeb i preferencji !
Scroll to Top