Poznaj nas lepiej

technologie

Dlaczego warto wybrać zadaszenia marki Bucovers?

1

Konstrukcja

Dysponujemy 32 rodzajami profili wykonanych z certyfikowanego stopu aluminium, których wzór jest zastrzeżony na terenie całej unii Europejskiej. Podzielone one zostały na 3 grupy w zależności od wytrzymałości i wielkości produkowanych z nich zadaszeń. Najnowszy system profili z grupy XXL został z sukcesem wprowadzony na rynek. Dzięki niemu możemy produkować zadaszenia o bardzo dużych gabarytach.

Profile aluminiowe Bucovers malowane są proszkowo. Proces utwardzania powłoki odbywa się w temperaturze od 180 do 200 stopni Celsjusza. Pod jej wpływem proszek na profilu ulega polimeryzacji i uzyskuje postać lakieru. Tak zabezpieczone profile są w praktyce niezniszczalne, odporne na wilgoć i działanie reagentów dodawanych do wody w basenach, takich jak chlor czy tlen aktywny.

L

XL

XXL

2

Kolor profili

Posiadamy trzy kolory profili: DB 703 (antracyt), RAL 9007 (siwy) oraz RAL 9004 (czarny). Wiemy jednak, że ważne są walory estetyczne i dopasowanie do istniejących już budynków, dlatego oprócz standardowych kolorów profili, masz możliwość wyboru pokrycia basenowego w dowolnym kolorze z palety RAL.

W standardzie każde zadaszenie zawiera drzwi przesuwne lub uchylne, które mogą zostać umieszczone na największym module (po prawej / lewej stronie) lub na ścianie szczytowej.

DB 703

RAL 9007

RAL 9004

3

Wypełnienie

Wypełnienie w postaci poliwęglanu kanałowego o grubości 8 mm daje izolację oraz chroni przed utratą ciepłą, poliwęglan lity, czyli drugie pokrycie o grubości 4 mm produkowane jest przez światowego lidera w tej dziedzinie – szwedzką firmę Arlaplast, posiada unikalne, dwustronne zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Poliwęglan lity 4mm

Poliwęglan kanałowy 8mm

4

Produkt certyfikowany - TUV

Zadaszenia marki Bucovers przeszły badania wytrzymałościowe i jakościowe. Certyfikacja dobrowolna TÜV Produkt Sprawdzony stanowi dodatkową wartość i potwierdzenie deklarowanych cech produktu.

Zadaszenia Bucovers spełniają wszystkie europejskie normy użytkowania oraz obciążenia śniegiem i naporem wiatru. Są trwałe i bezpiecznie co przy ich nowoczesnym wyglądzie dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika czyni z nich jeden z najlepszych produktów na wymagającym europejskim rynku.

5

Wyposażenie

Całe wyposażenie Bucovers produkowane jest na zamówienie, dopasowane tylko do naszych zadaszeń. Elementy wykończeniowe ze stali nierdzewnej, które gwarantują odporność na czynniki atmosferyczne oraz podwyższoną wilgotność. Podwójne koła, na których swobodnie przesuwają się sekcje dachu, są produktem zaprojektowanym specjalnie dla firmy Bucovers, a uszczelki pomiędzy sekcjami to wynik użycia nowoczesnej technologii produktów gumowych. Głównie stawiamy na funkcjonalność, jakość oraz estetykę naszych produktów czyli żadnych widocznych elementów montażowych.

Blokady

Każdy moduł zadaszenia możesz zablokować poprzez trzpień hamulca oraz zabezpieczyć zadaszenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi za pomocą zasuw przeciwwiatrowych.

Pod kluczem

Posiadamy funkcję zabezpieczeń naszych zadaszeń. Za pomocą klucza możesz zamknąć zadaszenie, co daje bezpieczeństwo dla dzieci oraz zwierząt.

Przekrój

Moduły zadaszeń przesuwają się na specjalnych wózkach, które zostały z dużą dokładnością zaprojektowane przez naszych projektantów. Jest to innowacyjny aspekt w projektach naszych zadaszeń, który wpływa na lekkość przesuwania segmentów.

6

Prowadnice

Prowadnice, które używamy są przystosowane wyłączenie do zadaszeń marki Bucovers. Szyny z pewnością zapewniają komfort w użytkowaniu oraz są bezpieczne dla dzieci. W ofercie posiadamy trzy rodzaje prowadnic, które oferujemy w zależności od gabarytów i ciężaru zadaszenia. System ,,XXL” realizujemy w projektach powyżej 7 metrów szerokości.

Szyny L

Szyny XL

Szyny XXL

7

Nowoczesna trchnika uszczelniania

Oferujemy najnowszy system podwójnego uszczelnienia modułów marki Bucovers. Polega ono na użyciu dwóch fartuchów gumowych, dzięki którym zadaszenie naszej produkcji zawiera odpowiednią izolacyjność.

8

Napęd elektryczny

Dodatkową opcją jest możliwość zainstalowania napędu elektrycznego – opatentowanego systemu, który ułatwi zamykanie i otwieranie zadaszenia. Składają się na to realne korzyści przekładające się na funkcjonalność i przede wszystkim wygodę użytkowania. Automatyka jest połączona z aplikacją mobilną, dzięki której z każdego miejsca na świecie możesz zamknąć lub otworzyć zadaszenie.

9

Gwarancja

Producent zapewnia 2 lata gwarancji na konstrukcję i montaż zadaszeń marki Bucovers. Najwyższej jakości serwis z długą gwarancją! Jesteśmy dostępni na każdy telefon. Poliwęglan objęty jest 10 letnią gwarancją producenta

Scroll to Top