Poznaj nas lepiej

nasze uslugi

Poznaj etapy realizacji od A do Z

1

Wizyta i pomiar

Przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy pomiarów i sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane do montażu.

2

Indywidualny
projekt

Przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy pomiarów i sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane do montażu.

3

Produkcja

Przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy pomiarów i sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane do montażu.

4

Transport

Przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy pomiarów i sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane do montażu.

5

Montaż

Przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie! Dokonamy pomiarów i sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane do montażu.

Zastanawiasz się jakie zadaszenie będzie odpowiednie do Twojego basenu?

Dobierzemy najlepszą opcję dla Twojego basenu.

Chciałbyś uzyskać niezbędne informacje dotyczące podłoża, na którym zamontowane zostanie zadaszenie?

Opowiemy Ci o używanej przez nas technologii.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy inwestycji?

Zwrócimy Twoją uwagę na wszystkie istotne kwestie.

Nie jesteś pewien w jaki sposób wykonać dokładne pomiary?

Pomożemy wykonać perfekcyjny pomiar!

DORADCA

1

Wizyta doradcy

Wszystkim tym, którzy marzą o idealnie dostosowanym do swoich potrzeb zadaszeniu oferujemy usługę pomiaru – przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie!

Dokonamy szczegółowych pomiarów, sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednio przygotowane, a także ocenimy czy potrzebne będą modyfikacje konstrukcji takie jak: konieczność podwyższenia ściany zadaszenia ze względu na niestandardową wysokość rantu basenu lub wystającą ponad basen drabinkę.

Wybór i konfiguracja zadaszeń według Twoich priorytetów, to nie wszystko, co może zagwarantować Tobie Bucovers. Oferujemy wizytę doradcy, przygotowanie indywidualnego projektu, bezpieczny transport i profesjonalny serwis montażowy pokrycia basenowego, aby wesprzeć Cię w decyzji, która będzie procentować przez kolejne lata.

Zadzwoń i umów się na wizytę doradcy, który pomoże Tobie dobrać zadaszenie basenowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości obiektu.

PROJEKT

2

Indywidualny projekt

Niech twój ogród stanie się miejscem, w którym najchętniej będziesz spędzać czas tego lata! Poznaj sposoby na jego aranżację i wybierz model zadaszenia, który najbardziej do ciebie przemawia!

Każdy model z naszej oferty klienci mogą dostosowywać do wielkości ich basenów. Pokrycia basenów marki Bucovers projektowane są indywidualnie i zawsze są przystosowane do potrzeb oraz wymagań klienta. Zapewniamy, że każdy szczegół jest brany pod uwagę, aby jak najdokładniej wyprodukować wymarzone przykrycie basenowe każdego z osobna.

Nasza oferta obejmuje tak naprawdę nieograniczoną ilość zadaszeń i zaspokaja pełne spektrum potrzeb klientów. Możesz sam zaprojektować u nas swój model pokrycia basenu, ponieważ rozumiemy Państwa indywidualne wymagania i idealnie dopasujemy projekt do Państwa potrzeb. Z zaangażowaniem i pasją opracowujemy dla Państwa optymalne rozwiązania.

Kolory profili

Posiadamy trzy kolory profili: DB 703 (antracyt), RAL 9007 (siwy) oraz RAL 9004 (czarny). Wiemy jednak, że ważne są walory estetyczne i dopasowanie do istniejących już budynków, dlatego oprócz standardowych kolorów profili, masz możliwość wyboru pokrycia basenowego w dowolnym kolorze z palety RAL.

Wypełnienie

Wypełnienie w postaci poliwęglanu kanałowego o grubości 8 mm daje izolację oraz chroni przed utratą ciepłą, poliwęglan lity, czyli drugie pokrycie o grubości 4 mm produkowane jest przez światowego lidera w tej dziedzinie – szwedzką firmę Arlaplast, posiada unikalne zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieni UV.

W projektach zadaszeń możemy dostosowywać dosłownie wszystko, między innymi:

1
szerokość, długość, wysokość
2
wielkości modułów
3
kolor profili
4
zabezpieczenia
5
długość prowadnic
6
wypełnienie
7
położenie drzwi
8
podwyższenia ścian
9
elementy specjalne

PRODUKCJA

3

Produkcja

TRANSPORT

4

Transport

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę zaczynając od pomiarów poprzez produkcję, transport kończąc na montażu zadaszenia. Bezkonkurencyjna organizacja oraz wyspecjalizowany sprzęt pozwala nam wysyłać rocznie ok. 1200 sztuk zadaszeń do wielu państw takich jak Szwecja, Francja, Chorwacja, Niemcy, Austria, Holandia, Dania, Norwegia, Finlandia itd. Aby zapewnić bezpieczny transport zadaszeń, oferujemy swoim Klientom profesjonalny przewóz produktów BUCOVERS. Zadaszenie zabezpieczamy przed uszkodzeniami za pomocą specjalnych folii i umieszczamy na palecie, aby w bezpieczny sposób dotarło do klienta. Dysponujemy własnym taborem samochodów dostawczych i lawet, dzięki czemu szybko i sprawnie dostarczamy produkt.

Marka Bucovers zdobyła już uznanaie przez wielku klientów i odbiorców.

INSTALACJA

5

Instalacja

Producent zadaszeń basenowych Bucovers zapewnia w ramach swoich usług w pełni profesjonalny montaż pokryć. Jesteśmy w stanie zamontować zadaszenie marki Bucovers na każdym podłożu w najtrudniejszej lokalizacji, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprostamy każdemu zleceniu. W najwyższym stopniu przeszkolony personel oraz nowoczesne wyposażenie serwisu zapewnia wysoki standard usług montażowych.
Scroll to Top