Zadaszenia tarasowe

Twój taras jest wystawiony na działanie różnych czynników atmosferycznych przez 365 dni w roku. W związku z tym powinien zostać odpowiednio zabudowany – praktyczne i estetyczne rozwiązanie w tym zakresie stanowią nowoczesne zadaszenia, które dzięki modułowej konstrukcji i łatwości montażu cieszą się coraz większym uznaniem konsumentów na całym świecie. Jeśli masz wysokie standardy w zakresie wzornictwa oraz jakości, zadaszenia tarasowe firmy Bucovers są właściwym wyborem. Oprócz najwyższej klasy konstrukcji oferują one również dużą wszechstronność i elastyczność za sprawą szerokiej gamy wariantów stylistycznych oraz możliwości konfiguracyjnych. System zadaszeń tarasowych to nie tylko funkcjonalny element chroniący nas przed deszczem, słońcem i wiatrem. Nowoczesne tarasy zadaszone stanowią również bardzo ciekawy dodatek do architektury domu, nadając mu elegancji i lekkości. Dobierając profile w odpowiednim kolorze i stylistyce, stworzysz wyjątkowe miejsce na relaks oraz spotkania z przyjaciółmi – skorzystasz z niego nawet wówczas, gdy pogoda nie będzie dopisywać. Pozostałe zalety naszych zadaszeń tarasów to:

Bucovers – producent zadaszeń tarasowych

Firma Bucovers z siedzibą w Mogilnie oferuje szeroką gamę nowoczesnych, aluminiowych zadaszeń tarasowych z wypełnieniem poliwęglanowym o grubości od 4 do 8 mm. Aluminium jest doskonałym materiałem do produkcji tego rodzaju pokryć, ponieważ zapewnia stabilność i praktycznie nie wymaga pielęgnacji czy konserwacji – jest bardzo trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, wilgoć czy mróz. Silny, porywisty wiatr, a nawet grad, nie mają szans z produktami Bucovers. Materiał wiaty bez trudu wytrzymuje nawet duże obciążenia śniegiem. Poliwęglan gwarantuje natomiast właściwą izolację oraz chroni przed utratą ciepła, zapewniając optymalny komfort termiczny o każdej porze roku. Najwyższa jakość naszych zadaszeń tarasowych potwierdzona jest certyfikatem TÜV NORD, który przyznawany jest konstrukcjom spełniającym europejskie normy użytkowania.  Nasza oferta zaspokaja pełne spektrum oczekiwań klientów – ma to związek nie tylko z wysoką jakością i walorami estetycznymi dostępnych produktów, ale także szerokimi możliwościami w zakresie ich personalizacji.  Dajemy możliwość dostosowania systemu pod indywidualne potrzeby. W zależności od projektu możemy dostosować m.in.: Każde zlecenie poprzedzone jest szczegółową analizą przestrzenną. Dojeżdżamy do klienta, dokonujemy niezbędnych pomiarów i określamy, czy i na ile możliwa jest modyfikacja konstrukcji. Nasze akcesoria systemowe, które są dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, można zastosować w wielu spersonalizowanych projektach o wysokiej jakości.

Nowoczesne zadaszenie tarasu – stwórz wymarzoną strefę relaksu w swoim ogrodzie

Zadaszenia tarasowe z poliwęglanu od Bucovers dostępne są w trzech głównych kolorach DB 703 (antracyt), RAL 9007 (siwy) oraz RAL 9004 (czarny), jednak na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wyboru pokrycia w dowolnym kolorze z palety RAL. Technika malowania proszkowego zapewnia ochronę przed korozją i atrakcyjny wygląd przez lata. Systemy dachowe można również uzupełnić o dodatkowe elementy specjalne (np. zamki i blokady). Dzięki minimalistycznej estetyce, zaledwie kilku słupkom wsporczym i solidnej konstrukcji zadaszenie tarasu z poliwęglanu marki Bucovers imponuje eleganckim wyglądem i trwałą konstrukcją. Spełnij swoje marzenie o całorocznym wypoczynku w swoim ogrodzie i już teraz złóż zamówienie na nowoczesne zadaszenie tarasu! Dzięki nam nie musisz martwić się o to, aby po zakończonym sezonie zabezpieczyć meble ogrodowe przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak śnieg, mróz czy grad, które mogłyby powodować ich korodowanie, a nawet zniszczenie.

Nowoczesne zadaszenia tarasów w kujawsko-pomorskiem

Firma Bucovers działa głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz Wielkopolski, jednak nasze zadaszenia tarasów można znaleźć na terenie całego kraju. Ma to związek z rosnącym zainteresowaniem wśród właścicieli gospodarstw domowych, którzy chcą stworzyć przydomową strefę relaksu przy niewielkiej inwestycji czasu oraz środków. Montaż zadaszeń tarasowych przebiega szybko, w sposób możliwie jak najmniej inwazyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby standard usług montażowych był zawsze na  najwyższym poziomie. To jednak nie wszystko – oferujemy także paletowy przewóz produktów Bucovers na terenie Unii Europejskiej. Zapoznaj się już teraz z naszą pełną ofertą i wybierz rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jako producent zadaszeń tarasowych zapewniamy 2 lata gwarancji na konstrukcję i montaż zadaszeń marki Bucovers. Dodatkowo, na wypełnienie poliwęglanowe udzielamy 10 lat gwarancji. Potrzebujesz pomocy? Nie wiesz, które pokrycie dachowe najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego tarasu? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego systemu? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań jest twierdząca – skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie oraz udzielą niezbędnych informacji.    

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży

Zuzanna Bukowska

zuzanna.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 087

Amelia Bukowska

amelia.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 085

Krzysztof Ziółkowski

krzysztof.ziolkowski@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział techniczny

Piotr Graczyk

piotr.graczyk@bucovers.pl

+48 693 400 110

Krystian Młynarczyk

krystian.mlynarczyk@bucovers.pl

+48 523 188 090

Bartosz Błaszak

bartosz.blaszak@bucovers.pl

+48 726 885 086

Serwis

bucovers@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział logistyki

Dawid Światlak

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Napisz do nas

website made by melon.studio