Jak dbać o wodę w basenie?
Czysta i klarowna woda w basenie to marzenie każdej osoby, która często korzysta z chłodnej kąpieli. Z naszego artykułu dowiesz się, jak utrzymać czystą wodę w basenie w basenie ogrodowym.
Taras z poliwęglanu czy szkła?
Jeśli szukasz zadaszenia tarasu, możesz wybierać pomiędzy wieloma modelami. W tym artykule wyjaśniamy różnice pomiędzy nimi, abyś mógł wybrać idealny materiał do swojego projektu.
Discovery UP
Idealne połączenie funkcjonalności, elegancji i trwałości. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnia nie tylko ochronę przed deszczem ale także przed szkodliwymi promieniami UV.
Skyline + poliwęglan komorowy
Jest to nowoczesny rodzaj pokrycia basenowego marki Bucovers. Poprzez zastosowanie nowego profilu możemy zaproponować go od teraz w tańszej wersji z wypełnieniem poliwęglanem komorowym.
Nowy model w ofercie!
Ciesz się nie tylko komfortem kąpieli, ale także dodatkowym miejscem do relaksu i zabawy! Odpoczynek dla całej rodziny i przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą!
Automatyczny system do zadaszeń
Opracowaliśmy dla Ciebie automatyczny system przesuwania zadaszenia. Dzięki temu za pomocą jednego przycisku możesz otwierać i zamykać zadaszenie.
Sauna & Zadaszenie
Ogrodowe SPA stanowi jeden z idealnych sposobów na odprężenie się oraz zregenerowanie. Wzbogacenie ogrodu o saunę pozwala delektować się chwilą ciszy i pozbyć się napięcia czy stresu.
Najnowsza propozycja
Jeśli marzysz o miejscu, w którym rano napijesz się kawy, po południu zjesz obiad, a wieczorem spędzisz miło czas na rozmowach, zadaszenie Copula zapewni Tobie taka możliwość.
Sauna, wanna spa i zadaszenie
Nasza całościowa koncepcja Outdoor Concept pozwala stworzyć niepowtarzalny wygląd jak również niesamowite rozwiązanie – połączenie sauny, wanny spa oraz zadaszenia Bucovers.

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży

Zuzanna Bukowska

zuzanna.bukowska@bucovers.pl

+48 693 400 087

Klaudia Farynowska

bucovers@bucovers.pl

+48 693 400 085

Amelia Bukowska

bucovers@bucovers.pl

+48 693 400 120

Krzysztof Ziółkowski

krzysztof.ziolkowski@bucovers.pl

+48 605 212 213

Dział techniczny

Piotr Graczyk

piotr.graczyk@bucovers.pl

+48 693 400 110

Krystian Młynarczyk

krystian.mlynarczyk@bucovers.pl

+48 523 188 090

Bartosz Błaszak

bartosz.blaszak@bucovers.pl

+48 726 885 086

Serwis

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Dział logistyki

Sławomir Czubachowski

bucovers@bucovers.pl

+48 601 215 831

Napisz do nas

website made by melon.studio